Leader atbalsts

Leader atbalsts

Toetus ettevõtetele, ar LEADER toetuste rasta võimalus jaunu produktu tootminei un mobilai tirdzniecības vietu nodrošināšanai.
SIA Giline for life on realiseerinud projekti "Auto ostmine, mida saab osta mobiilsetele väljasõitudele, müügikohtade loomisele", mille kohaselt on saadaval 2 mobiilset müügikomplekti ja 2 tootevarustust.
Uzņēmums Ķekavas novadā tegutseb jau vairākus gadus, ražojot dabīgus un tervislikus produktus no dabīgām izejvielām. Lai pilnveidotu un attīstītu servi, tika iegādāta žāvējamā iekārta, kas suudab izžāvēt gan augļus, dārzeņus, ogas un ka tējas.
Augot sortimentam uzņēmumā, bija radusies neatliekama nepieciešamība pēc mobilam piekabēm, kas atrisinātu produktu realizēšanas jautājumu ētiskā veidā. Šis ir liels atbalsts, jo īpaši pandēmijas laikā, ja eriti oluline on jälgida tikai produktu glabāšanu un noformēšanas noteikumus, bet ari sociālās distancēšanās vajadzībām.

Projekts tika īstenots biedrības Partnerība Daugavkrasts sabiedrības virzītas kohalikus arengustrateegias Ķekavas novadam 2014. 2020. gadam, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam. atbalsta dienesta līdzfinansējumu (projektataotlusa Nr.20-04-AL09-A019.2103-000010).0010).